هجمه های تبلیغاتی صهیونیست ها درباره آخرالزمان

  • اعتقاد و باور صهیونیست ها که بر مبنای اون اقدام به اشغال کشور فلسطین کرده اند ،سلطه ی کامل و جامع بر تمام دنیا میباشد.شاید این نظر کمی تند بنظر برسد اما با قراین و شواهد موجود  بخوبی به عمق ماجرا پی برده میشود.
  • صهیونیست ها دین دست ساخته ای دارند که بشدت  به آن معتقدند ، به یه معنا به شدت مذهبی اند و در این مذهب شدیدا  افراطی.از همین رو  با توجه به شیرین و جذاب بودن  مبحث آخرالزمان که ریشه در فطرت انسانی دارد و بشر  همواره مشتاق بوده  تا درباره آینده  خود و محیط پیرامونش اطلاعاتی کسب کند؛ صهیونیست ها این مسئله را مستمسکی قرار داده اند  تا به اهداف شوم و پلید خویش نائل گردند.
  • صهیونیست ها با مطالعه ی دقیق مباحث مربوط به آخر الزمان در ادیان و مسلک های  مختلف  بویژه در دین مبین اسلام که بصورت جامع و  به دور از تحریف به این مبحث پرداخته،آشنایی نسبتا کاملی به شرایط عصر ظهور و مقدمات و موخرات ظهور پیدا کرده اند,لذا با ساختن تئوری از نیل تا فرات در صدد  سلطه بر منطقه حساس خاور میانه که طبق روایات مبداء و منشاء اصلی شروع تحولات آخرالزمانی میباشد،بر آمده اند.اشغال فلسطین،افغانستان و عراق توسط غرب که تحت سیطره ی صهیونیست ها قرار دارند؛توطئه و دسیسه های مختلف و فراوان که در ایران و  سایر بلاد اسلامی از جمله لبنان و سوریه که توسط ایادی و مزدورانشان پیاده می گردد، بخوبی بیانگر و مؤید این قضیه میباشد.
  • این نکته که صهیونیست ها قوی ترین لابی و نفوذ را در عالم سیاست و اقتصاد  و حتی فرهنگ دارند برهیچ کارشناس خبره و مستقلی پوشیده نیست.
  • در عالم سیاست کوشیده اند تا با در دست گرفتن مراکز مهم و حساس وتصمیم ساز دنیا از جمله سازمان ملل متحد ،شورای امنیت،شورای حکام ،شورای حقوق بشر و کاخ سفید و ....... سیاست های خود را دیکته کرده و باقی ملل را آگاهانه و غیر آگاهانه ملزم به اجرای آن کنند.اگر کشوری به مخالفت با این سیاست ها برخیزد بصورت زیرکانه و البته ابلهانه اقدام به حذف آن کشور از مناسبات بین المللی با بهانه های واهی از جمله نقض حقوق بشر،نبود دموکراسی،دخالت در در دیگر کشورها  ،دستیابی به صلاح های نا متعارف و هسته ای و هزاران بهانه ی دیگر می نمایند.
  • در عالم اقتصاد با ساختن  و  در دست گرفتن نهادهای مالی دنیا از جمله صندوق بین المللی پول ،سازمان تجارت جهانی و بصورت ریزتر با ایجاد بازار بورس و سیستم بانکداری و بیمه اقدام به  تئوریزه کردن سیاست های پولی و مالی خود که بصورت هدفمند بحث ربا و ربا خواری را مباح  وعقلانی دانسته کرده  و در نهایت کنترل نبض اقتصاد جهانی را در دست گرفته اند.
  • در عالم فرهنگ با به راه انداختن هالیوود اقدام به فرهنگ سازی مد نظر خود  که همانا گسترش بی بند و باری جنسی و اخلاقی ،از هم پاشیدن بنیان خانواده،ترویج بی دینی و سکولاریسم ،فرهنگ لیبرالیستی ،تساهل و تسامح و پلورالیسم دینی است کرده اند تا از این طریق افکار جامعه علی الخصوص جوانانی که مستعد هستند را با خود همراه کرده و آنان را بوسیله ی سرگرم ساختن در سکس و پورنو،خشونت و ابتذال،تنبلی و بی تفاوتی نسبت به محیط پیرامون از مسیر اصلی به بیراهه کشیده و منحرف نمایند.در حقیقت هالیوود را از طریق امپراطوری رسانه ای و مالی خود به عنوان مرجع فرهنگ ساز خود جا انداخته اند ؛که به واقع هالیوود زمینه ساز  اقداماتی که در آینده خواهند کرد شده است.
  • در مبحث آخرالزمان نیز از طریق ساخت فیلم هایی که به موضوع آینده جهان میپردازد همانند فیلم 2012 نقش ناجی و منجی موعود را به خود نسبت داده اند تا اگر در آینده نزدیک ظهور واقع گردید مردمان دنیا همسوی با آنان گردند.
  • اما به رغم تمامی این تلاشهای عجیب و غریب و صرف هزینه های هنگفت و سرسام آور  و به برکت انقلاب اسلامی و به پاس سنن الهی {و نرید ان نمن علی الذین استضعفو فی الارض و نجعلهم الائمه و نجعلهم الوارثین} {و مکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین} {ان الأرض یرثها عبادی الصالحون) همه ی نقشه های آنان نقش بر آب شده و دنیا آن طور که باید پیش برود ،پیش خواهد رفت........... .

  • بار پروردگارا ! به ما توفیق ده تا از خط ولایت که همانا صراط مستقیم است خارج نشده و در رکاب حضرت بعنوان سربازی ناچیز ،سر  بازی نماییم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 2 نظر / 12 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم[قلب] سلام علیکم[لبخند] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] امام باقر عليه السلام فرمودند: [گل] قائم ما، به هنگام رستاخيز خويش، نيروهاي عقلاني توده ها را تمركز دهد[گل] و خردها و دريافت هاي خلق را به كمال رساند. [گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم[قلب] سلام علیکم[لبخند] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] امام باقر عليه السلام فرمودند: [گل] قائم ما، به هنگام رستاخيز خويش، نيروهاي عقلاني توده ها را تمركز دهد[گل] و خردها و دريافت هاي خلق را به كمال رساند. [گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]